09120316646

03133807660

سایش سنگ |

ارائه دهنده انواع سنگ ساب و ماستیک در کشور

استایرن چیست ؟

در مقاله قبلی در مورد اروزیل توضیحات کاملی را به شما ارائه کردیم اما در این مقاله میخواهیم در مورد استایرن به سوالات  شما پاسخ دهیم.استایرن یا پلی استایرن یکی دیگر از مواد پر استفاده در صنعت می باشد که در این مقاله می خواهیم درباره آن توضیحاتی را به شما ارائه کنیم.در این مقاله به بررسی استایرن از جهات مختلف می پردازیم و به صورت سوال جواب به این مقاله ادامه خواهیم داد.سوالاتی که قرار است در این مقاله به آنها پاسخ داده شودعبارتند از:

 • استایرن چیست؟
 • ویژگی های استایرن کدام اند؟
 • کاربرد استایرن در صنایع مختلف کدامند ؟
 • شرایط فروش استایرن در کارخانه سایش سنگ چه می باشد؟

استایرن چیست ؟

یک نوع خاص از رزین به نام ترموپلاستیک می باشد .استایرن با فرمول شیمیایی C6H5CH وجود دارد.استایرن به عنوان یکی از کاربردی ترین مواد پلاستیکی در جهان شناخته شده است.و بین همه صنایع محبوب می باشد.در ادامه به بررسی ویژگی ها و کاربردهای این محصول جذاب می پردازیم. با ما همراه باشید.

ویژگی های استایرن کدامند؟

از آنجا که این ماده بسیار در صنعت کاربردی می باشد  ،ویژگی های بسیار زیاد و گوناگونی را در خود جای داده است. اما مهمترین ویژگی های آن عبارتند از:

 1. مقاومت در برابر اشعه ایکس
 2. عدم وجود طعم، بو و مزه در آن
 3. دمای ذوب بالا که چیزی در حدود ۲۴۰ درجه سانتیگراد می باشد.
 4. هزینه بسیار پایین
 5. ماده ای سخت اما منعطف

کاربردهای این ماده در صنایع مختلف کدام اند ؟

استایل همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد ماده بسیار پرکاربرد در  ابعاد مختلف صنعت می باشد اکنون به چند مورد از کاربردهای این ماده اشاره می‌کنیم تا با اهمیت آن آشنا شوید.

 • استایرن را می‌توانید در ساخت خانه ها ،  مطب ها ، شرکت ها و بخش های صنعتی استفاده نمود.
 • بسته بندی مواد غذایی
 • استفاده در سردخانه های مواد غذایی به دلیل اینکه استایرن می‌تواند مواد غذایی را تازه تر نگه دارد.
 • استایرن در تهیه لوازم خانگی منزل از جمله یخچال فریزر و دیگر مواردی از این قبیل استفاده می شود.
 • کاهش نویز در ساختمان ها یکی دیگر از موارد استفاده استایرن می باشد. به گونه ای که شما می‌توانید درزها را با استفاده از استایرن پوشانید و مانع ورود صداهای اضافی به ساختمان خود شوید.
 • یکی از گسترده ترین کاربردهای استایرن در زمینه خودرو سازی و تولید قطعات خودرو می باشد. که در این مورد در مقالات آینده به صورت مفصل با شما بحث خواهیم کرد.

 

شرایط فروش استایرن در کارخانه سایش سنگ به چه صورت میباشد ؟

شرایط فروش در کارخانه ما بسیار آسان می باشد از این رو اکثر صاحبان صنایع مختلف با ما همکاری می‌کند. در سفارش دادن مقدار استایرن خود محدودیتی ندارید. همچنین می توانید به صورت نقد و اقساط با ما کار کنید. برای ثبت سفارش به دو صورت میتوانید اقدام کنید

 1. از بخش محصولات و اضافه کردن محصول مورد نظر خود به بخش سبد خرید
 2. تماس گرفتن با مشاورین و متخصصین در کارخانه سایش سنگ

 

سخن پایانی:

در این مقاله شما را با ماده جدیدی به نام استایرن آشنا کردیم و به شما توضیح دادیم که استایرن چیست و چگونه استفاده می شود. در مقالات بعدی به ماده اصلی به نام رزین می پردازیم. لطفاً برای سفارش از طریق یکی از دو روش بالا که در پاراگراف قبلی به شما گفته شد اقدام کنید.