09120316646

03133807660

سایش سنگ |

ارائه دهنده انواع سنگ ساب و ماستیک در کشور

انواع لقمه سنگ ساب

انواع لقمه سنگ ساب ها را  مطابق با یکسری فاکتور طبقه بندی می کنیم. درمقاله قبلی به بررسی لقمه سنگ اسیدی پرداختیم، اما در این مقاله به بررسی لقمه های موجود در کارخانه سایش سنگ می پردازیم. لقمه سنگ ساب ها را در سه سطح کیفی قوی متوسط و متوسط رو به پایین طبقه بندی می کنیم.

 بهترین لقمه سنگ ساب چه لقمه ای می باشد؟

قبل از آن که محصولات موجود در سایه سنگ را بخواهیم با هم مقایسه کنیم نکاتی در مورد طبقه‌بندی لقمه سنگ ها به شما ارائه می‌کنیم. لقمه سنگ ساب ها طی این سه فاکتور دسته بندی می شود.

  1. کیفیت
  2. عمر
  3. قیمت

که از این نظر با هم آنها را بررسی می کنیم. این سه فاکتور با هم رابطه غیر مستقیم و عکس دارند به گونه ای که:

  • هرچه کیفیت لقمه سنگ بهتر باشد که عمر مفید آن کاهش می یابد. ولی قیمت آن همچنان رو به افزایش میباشد
  • لقمه هایی که عمر بالایی دارند از کیفیت پایین تری برخوردارند. یعنی لقمه ای وجود ندارد که هم بالایی داشته باشد. و هم از لحاظ کیفیتی کیفیت بالایی داشته باشد.
  • فاکتور سوم همانطور که گفته شد قیمت می باشد. بعد از این دو فاکتور صاحبان کارخانه ها و کارگاه های سنگبری به دنبال قیمت های مناسب تر هستند. همچنین شرایط پرداخت را بررسی می‌کند. که البته در این مورد رقابت زیادی بین ما و همکاران ما که در عرصه عرضه لقمه سنگ کار می کنیم به وجود آورده است.

  انواع لقمه سنگ ساب های موجود در کارخانه سایش سنگ:

کارخانه سایش سنگ در سه سطح متفاوت لقمه سنگ ها را به صاحبین صنایع سنگ ارائه می‌دهد. که این سه سطح سه برند متفاوت می باشد. برندهای موجود در کارخانه سنگ عبارتند از:

  • لقمه سنگ powerfull
  • لقمه سنگ gold
  • لقمه سنگ cfl

که کار به صورت  مختصر در مورد هر یک از این سنگ ها توضیحاتی را به شما ارائه می‌کنیم.  این سه مدل لقمه سنگ را از لحاظ کیفیت و قیمت بررسی می کنیم.

1- لقمه سنگ powerfull

قیمت قیمت لقمه سنگ ساب پاورفول از دو نوع بعدی بیشتر است. دلیل این قیمت گران لقمه سنگ ساب پاورفول این است که از کیفیت بالایی برخوردار است. از دیگر ویژگی های لقمه سنگ ساب پاورفول کیفیت و ساب پذیری بالا می باشد. این نوع لقمه سنگ ساب بیشتر در کارخانه های استفاده می شود که یک سنگ با برند خوب و با کیفیت را فرآوری و عرضه می کنند. همانطور که در بالا گفته شد لقمه سنگ ساب های با کیفیت از عمر کمتری نسبت به دیگر رقم سنگها برخوردار هستند. لقمه سنگ پاورفول نیز از این قائده مستثنا نیست.

2- لقمه سنگ gold :

لقمه سنگ ساب گلد نسبت به پاورفول از از کیفیت کمتری برخوردار است. ولی در عوض از عمر بسیار بالا بهره مند می باشد. این نوع لقمه سنگ ساب ی کارخانه‌ها و کارگاه‌هایی است که سنگهای تراورتن یا مرمریت با لول های پایین تر و کیفیت متوسط تولید می شوند استفاده می گردد. کسانی که این لقمه سنگ ساب را خریداری می کنند بیشتر به دنبال عمر زیاد لقمه سنگ ساب میباشند. و کیفیت لقمه آن چنان به اندازه جامعه هدف لقمه سنگ پاورفول برایشان اهمیتی ندارد.

3- لقمه cfl :

لقمه سنگ ساب cfl  از دو لقمه سنگ سابی که در بخش‌های قبلی ذکر شد کیفیت کمتری دارد. البته برای جامعه هدف این نوع لقمه سنگ ساب اول قیمت لقمه و بعد عمر لقمه مد نظر آنها می باشد.

 شرایط فروش:

قیمت این لقمه سنگ ساب ها متفاوت است. و در در سطوح مختلف قرار می گیرند. اما علاوه بر آن نحوه پرداخت برای مشتریان این محصولات مهم است. به عنوان مثال اینکه چگونه پرداخت کنند؟ نقد یا اقساط؟ در چه مدتی می توانند به صورت نقدی یا اقساطی پرداخت کنند؟ شرایط همه این ها را در مقالات بعدی برای مخاطبان و مشتریان گرامی سایت سایش سنگ به صورت مفصل توضیح خواهیم داد.

سخن پایانی:

در این مقاله شما را با سه برند لقمه سنگ ساب از محصولات موجود در کارخانه سایش سنگ آشنا کردیم. برای آگاهی بیشتر از آخرین مقالات وارد شده و آخرین اخبار سایت سایش سنگ همچنین تخفیف‌هایی که به صورت دوره‌ای در سایت قرار میدهیم، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.