09120316646

03133807660

سایش سنگ |

ارائه دهنده انواع سنگ ساب و ماستیک در کشور

مراحل ساب سنگ

در این مقاله قصد داریم مراحل ساب سنگ را برای شما توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

سنگ های طبیعی مانند مرمر، گرانیت، سنگ آهک و غیره در خانه ها و محیط های کاری بسیار محبوب هستند. دلیل اصلی این امر این است که این روکش ‌های سنگی محیطی چشم نواز ، زیبا و مقاوم را ایجاد می کنند.

با این حال، سنگ های طبیعی مستعد مشکلات مختلفی مانند لکه، خراش و از بین رفتن درخشش هستند. به همین دلیل است که برای حفظ زیبایی طبیعی و افزایش عمر آن نیاز به مراقبت منظم دارند. به همین علت است که پولیش و سنگ سابی حرفه ای بسیار مهم است.

مراحل ساب سنگ

صیقل‌ دادن 

پولیش و ساب سنگ یکی از مؤثرترین راه‌ ها برای احیای کف‌ هایی از جنس سنگ‌ های طبیعی فرسوده، خراشیده و لکه‌ دار و همچنین از بین‌بردن هر گونه اثری از ساییدگی است. پولیش به بازگرداندن سطح براق سطوح سنگ طبیعی کمک می کند در حالی که سنگ سابی باعث روشنایی و صافی بیشتر سطوح می شود.

 

سطوح سنگ طبیعی که به صورت حرفه ای سنگ سابی و  صیقلی شده اند در یک محیط مسکونی یا تجاری شگفت انگیز به نظر می رسند. آن ها می توانند ظاهر و احساس یک اتاق را به طرز چشمگیری تغییر دهند. در اینجا برخی از سطوح سنگ طبیعی که ما با آن ها کار می کنیم آورده شده است:

 

  • سنگ آهک
  • گرانیت
  • سنگ مرمر
  • ماسه سنگ
  • تراورتن
  • و …

 

سنگ سابی سنگ های طبیعی به صورت کاملا حرفه ای

مجموعه سایش سنگ با ارائه ی ساب سنگ های با کیفیت به شما کمک می کنیم تا تمام خراش‌ها ، آثار خراشیدگی ، تغییر رنگ و کثیفی ناشی از ریختن مواد غذایی و مایعات، تردد روزانه پاها و سفیدکننده‌ ها یا پاک‌ کننده‌های اسیدی را حذف‌کنید تا سطوح سنگی طبیعی شما کاملاً جدید به نظر برسد.

ما از پیشرفته ترین تکنولوژی، تجهیزات و ساینده ها برای بازگرداندن جذابیت طبیعی سطوح سنگ طبیعی استفاده می کنیم.

 

 

 

ساب سنگ

مراحل ساب سنگ

در زیر فرآیندی که ما برای تمیز و تازه نگه داشتن سطوح سنگ طبیعی باید استفاده کنید را شرح داده‌ایم:

 

مرحله 1: پیش بازرسی

 

بازرسی اولیه ، اولین مرحله برای تمیز کردن، ترمیم و آب بندی سنگ های طبیعی است.

 

مرحله 2: آماده‌سازی سطح

 

 

بدیهی است که مابقی فضای مسکونی یا تجاری شما در اطراف محیط کار برای شما مهم است. به همین دلیل است که ما اقدامات احتیاطی بیشتری انجام می دهیم تا اطمینان حاصل شود که تمام مناطق اطراف سطوح سنگ طبیعی شما با ورقه های پلاستیکی و نوار محافظت می شوند.

 

مرحله 3: تمیز کردن

 

روش تمیز کردن بسته به سطح با متغیرهای کلیدی مانند میزان کثیفی ، نگهداری ، استفاده و غیره متفاوت خواهد‌بود. هنگامی که هر سطح سنگی را تمیز می کنید، از پیشرفته ترین محصولات تمیز کننده استفاده نمایید.

سپس از یک ابزار آبکشی برای شستشوی سنگ استفاده کنید و از یک سیستم استخراج آب برای دستیابی به حداکثر حذف خاک ممکن و همچنین بهترین نتایج تمیز کردن کلی استفاده نمایید.

 

 

مرحله 4: سابیدن‌ سنگ با الماس

 

سطوح سنگ طبیعی که دارای خراش یا حکاکی هستند، تنها با استفاده از ساینده های مکانیکی در زیر دستگاه دوار قابل ترمیم هستند. ساینده های الماسی مقدار کمی سنگ را از بین می برند ( فقط به اندازه ای که خراش ها و علائم پاک شود.

نکته:

لایه برداری با استفاده از ساب سنگ می تواند سنگ را در موارد شدید که بازیابی شیمیایی امکان پذیر نیست، ترمیم کند. همچنین می‌تواند لبه‌ها را حذف کند (جایی که لبه‌های تکه‌های سنگ با یکدیگر همسطح نیستند).

 

 

مرحله 5: روکش مجدد

 

سطوح سنگ طبیعی با استفاده از مواد ساینده الماس در ترکیب با آب به صورت مکانیکی مجدداً روکش می شوند. در نتیجه درخشندگی سطح یکنواختی ایجاد می شود. در برخی موارد، سنگ آهک صیقلی، تراورتن، گرانیت یا حتی مرمر را می توان به صورت مکانیکی تراش داد تا هرگونه جلا دهنده سطحی از قبل موجود را از بین ببرد.

 

مرحله 6: پرداخت

 

سپس سطوح سنگ طبیعی به صورت مکانیکی صیقل داده‌می‌شوند تا درخشندگی بالایی داشته‌باشند. فرآیند پولیش ممکن است خراش ها، اچ ها و خراش های بسیار سبک را از بین ببرد. اما اگر سطح سنگ دارای حکاکی ها، خراش ها و خراش های نسبتا عمیق باشد، ساب سنگ با الماس همچنان ضروری است.

ساب سنگ الماس مرحله نهایی فرآیند سنگ سابی است. هنگامی که آسیب از بین رفت، الماس به تدریج سطحی براق به سنگ می دهد.

 

 

مرحله 7: آب بندی

 

آب بندی آخرین مرحله در فرآیند ترمیم سنگ طبیعی است. بسته به نوع سیلر انتخابی، شما می‌توانید از یک سیلر حرفه ای سنگین برای محافظت از سطوح سنگ طبیعی شما استفاده کنید.

 

 

 

 

آیا به دنبال تمیز کردن و ترمیم سنگ های طبیعی حرفه ای هستید؟

اگر سطوح سنگی طبیعی شما از جمله میزهای آشپزخانه، کف حمام ، روشویی و کفپوش نشانه هایی از سایش را نشان می دهند. (مانند لکه، تراشه، خط و خش و غیره)، می توانید به تیم ما برای بازیابی آن ها اعتماد کنید. ما با ارائه ی بهترین ساب سنگ ها این کار را برای شما میسر خواهیم کرد.

در این مقاله مراحل ساب سنگ را برای شما مخاطبان عزیز شرح دادیم. برای آشنایی با انواع لقمه سنگ هایی که برای ساب سنگ استفاده میشود میتوانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید. برای‌گرفتن اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال و از آخرین اطلاعات در این زمینه با خبر شوید.