09120316646

03133807660

سایش سنگ |

ارائه دهنده انواع سنگ ساب و ماستیک در کشور

لقمه سنگ شوینده

در این قسمت به لقمه سنگ های شوینده  پرداخته خواهد شد و کاربرد استفاده  از آن ها بیان می شود. در ابتدا به صورت مختصر به لقمه های اکسترا و شوینده می پردازیم.

لقمه سنگ اکسترا :

این لقمه سنگ جلا دهنده ی مناسبی برای پولیش و پرداخت انواع سنگ های تراورتن، مرمر، و انواع سنگ های مصنوعی می باشد.

لقمه سنگ شوینده :

بهتر است بگوییم ابزاری که در ماشین های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک قرار می گیرد تا در عملیات نهایی پس از اکسترا برای پرداخت سطوح مورد استفاده قرار گیرد ، که لقمه سنگ شوینده نام دارد.

بر خلاف سنگ های گرانیت که یک نوع لقمه برای سایش نهایی آنها کافی می باشد. سنگ های ماربل از 3 نوع لقمه برای سایش نهایی آن ها نیاز است. اولین لقمه ای که با سنگ های ماربل در سایش نهایی برخورد می کند. سوپر لوکس نام دارد و وظیفه آن سایش نرم سنگ است.دومین لقمه به لقمه سنگ اسیدی معروف است.این لقمه به لیل داشتن مواد اسیدی برآمدگی های بسیار ریز موجود بر روی سطوح را از بین برده و آن را صاف و یکنواخت می کند.آخرین لقمه به لقمه شوینده معروف می باشد.وظیفه این لقمه  سنگ پاک کردن اسید های موجود از مرحله ی قبلی است.

لقمه های سوپرلوکس و شوینده به صورت شیاردار می باشند در صورتی که لقمه سنگ اسیدی به صورت بدون شیار است.

گاهی اوقات از لقمه  سنگ های شوینده می توان به جای لقمه سنگ های سوپر لوکس استفاده کرد.

ساینده های اسیدی ، لقمه سنگ های شوینده ، ماستیک ها و لقمه سنگ های سیمانی از انواع ساینده هایی می باشند که این برند یا خانواده در قسمت ماربل اسلب قرار گرفته اند.

لقمه سنگ شوینده

ویژگیهای و مزیت های سنگ ساب شوینده و اکسترا

در تهیه این لقمه سنگ ها از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می شود.

این لقمه سنگ ها در رقابت با لقمه سنگ های خارجی قابل رقابت می باشند.

قیمت این لقمه ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

شفافیت سنگ ها با استفاده از لقمه سنگ شوینده یکنواخت خواهد شد.

یکی مهم ترین ویژگی های سنگ ساب شوینده این است که برای شستشوی شیمیایی انواع سنگ ها در پایان عملیات های ساب بسیار پرکاربرد است.

مراحل ساب زنی

انجام ساب زنی سنگ ها در چندین مرحله انجام می شود که این کار با استفاده از لقمه سنگ های مختلف امکان پذیر است. لقمه سنگ های شوینده و اکسترا از جمله لقمه های ساب زنی محسوب می شوند که در ابتدا آن ها برای پولیش ، یکنواختی و یک دست کردن سطوح استفاده می کنند. شکلی ظاهری این محصولات مانند آجر بوده است که در دستگاه های ماشینی ساب ساخته می شوند.

سوالات شما

شرایط خرید نقدی و اقساطی لقمه سنگ ها چگونه است؟

شرایط خرید تمامی محصولات به صورت هم نقدی و هم اقساطی برای تمام تولید کنندگان سنگ ایران در نظر گرفته‌شده‌است. در مرحله ابتدایی اگر قصد خرید کردن به صورت اقساط را دارید پس از اینکه اعتبار کارخانه تایید شد. که در تحقیقات صورت‌گرفته این کار انجام می شود. همچنین میزان تولید مشتری در نظر گرفته‌خواهدشد.

در خرید اقساطی نسبت به خرید و میزان سفارش شما برای 5 الی 6 ماه به صورت توافقی اقساط صورت می گیرد.

ارسال:

ارسال لقمه سنگ های شوینده برای شهرک صنعتی محمود آباد به صورت رایگان می باشد. و ارسال برای شهرهای دیگر نیز وجود دارد. اجناس خریداری‌شده توسط وسایل باربری برای مشتریان ارسال می شود. در صورتی که تمامی مراحل خرید و معامله توسط طرفین تایید گردد. محصولات برای مشتری با هماهنگی در 24 الی 48 ساعت آینده ارسال می گردد.

امکانات دیگر:

می توانید  برای اولین بار به صورت تک کارتن دریافت نمایید.  تا کارایی ، کیفیت ، عمق و… را  بررسی کنید. در صورتی که کارتن دریافتی توسط مشتری تایید نگردد.  بدون دریافت هزینه خدمات انجام می شود. و برگشت  مرسوله بدون هزینه امکان پذیر خواهد بود.

محصولات لقمه ای مانند لقمه سنگ شوینده به صورت کارتن های بسته‌بندی‌شده می باشد. هر کارتن دارای 36بسته می باشد.

همچنین خدماتی دیگر مانند نصب کردن لقمه ها بر روی دستگاه مشتری توسط کارخانه سایش سنگ به صورت رایگان امکان پذیر می باشد.

سنگ ساب شوینده

سخن پایانی

در این مقاله کاربرد لقمه سنگ شوینده و نحوه خرید کردن آنها را با هم بررسی کردیم. توصیه میکنیم برای اطلاعات بیشتر مقاله لقمه سنگ اسیدی را نیز مطالعه کنید. تمامی خدمات و امکاناتی که به صورت رایگان می‎‌باشد پرداخته‌شد درنهایت این لقمه برای صیقل استفاده می شود. شما می توانید در سایت در لیست مقالات درمورد محصولات مطالعه نمایید. همچنین صفحه اینستاگرام کارخانه سایش سنگ را دنبال کنید. تا از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوید.