09120316646

03133807660

سایش سنگ |

ارائه دهنده انواع سنگ ساب و ماستیک در کشور

لقمه سنگ گرانیتی

با مشاهده سنگ های مختلف اولین چیزی که برای خرید سنگ جلب نظر میکند. صاف و صیقلی و براق بودن سنگ هاست. صاف و براق شدن سنگ ها به کمک دستگاه های ساب سنگ صورت میگیرد. اصلی ترین قسمت این دستگاه ها که عمل ساب سنگ را انجام میدهد لقمه سنگ ها هستند.
در کارخانه سایش سنگ اصفهان انواع لقمه سنگ ها اعم از لقمه سنگ های اسیدی، لقمه سنگ های گرانیتی و لقمه سنگ های سیمانی تولید میشود. در این مقاله ضمن اینکه قصد داریم با لقمه سنگ گرانیتی آشنا شویم باهم بررسی میکنیم که چطور میتوانیم این لقمه سنگ ساب ها را از کارخانه سایش سنگ تهیه کنید.

• لقمه سنگ ساب گرانیتی چیست؟
• کاربردهای لقمه سنگ ساب گرانیتی
• مراحل خرید لقمه سنگ ساب گرانیتی

لقمه سنگ ساب چیست؟

وقتی سنگ های مختلف استخراج میشوند سطح آنها پستی بلندی های زیادی دارد. برای استفاده از این سنگ ها در مصارف مختلف ساختمانی لازم است سطح سنگ ها صاف و صیقلی شود. این کار در کارخانه های سنگبری توسط دستگاه های سنگ ساب صورت میگیرد. لقمه سنگ ساب قطعه ای است که روی دستگاه ساب سنگ قرار میگیرد و به کمک آن سنگ ها را ساب میدهند. به کمک لقمه سنک سطح سنگ را صاف و صیقلی میکنند. در مرحله بعد لازم است به کمک لقمه سنگ های اسیدی سطح سنگ را براق و آینه ای میکنند. علاوه بر استفاده از لقمه سنگ ها در کارخانه های سنگبری بعد از نصب سنگ ها در ساختمان نیز به کمک کف ساب ها در مرحله آخر به منظور بازگرداندن جلای سنگ ها آنها را ساب میدهند. این لقمه سنگ ها روی کف ساب ها نیز نصب میشود.

لقمه سنگ گرانیتی

انواع لقمه سنگ

با توجه به نوع سنگ، از سنگ ساب های مختلفی برای سایش سنگ استفاده میکنند. دستگاه سایش سنگ گرانیتی که برای سایش سنگ های گرانیتی استفاده میشود. همچنین دستگاه سنگ ساب ماربل که برای سنگ های نرم استفاده میشود. هر کدام از این دستگاه های سنگ ساب لقمه های مخصوص به خود را دارند.

انواع این لقمه ها از این قرارند:
• اسیدی
• ماربل
• گرانیتی

در مقاله قبلی با لقمه سنگ های اسیدی آشنا شدیم در این مقاله قصد داریم با لقمه سنگ های گرانیتی آشنا شویم.

لقمه گرانیتی

لقمه سنگ گرانیتی

لقمه سنگ های گرانیتی که به آنها لقمه سنگ های اتویی هم گفته میشود. قطعاتی با طول حدود 14 سانتی متر هستند که معمولا به شکل ذوزنقه درب پلاستیکی جهت نصب بر روی دستگاه سنگ ساب هستند. البته ممکن است شکل درب روی لقمه ساب های شرکت های مختلف کمی متفاوت باشد. بسته به کیفیت و سختی لقمه سنگ ها عمر آنها متفاوت است. عمر مفید لقمه سنگ ها گرانیتی بین 2 تا 6 ساعت میباشد. از دیگر انواع لقمه سنگ های گرانیتی لقمه سنگ های گرانیتی لوکس هستند. این لقمه سنگ ها مانند لقمه سنگ های اسیدی در مرحله آخر تولید سنگ به منظور صاف و براق شدن سنگ ها و پالیش نهایی از این لقمه سنگ ها استفاده میشود. عمر مفید آنها از 24 ساعت تا 40 الی 50 ساعت بسته به کیفیت آنها متغیر است.
لقمه ساب های گرانیتی، از محصولات با کیفیت کارخانه سنگ ساب اصفهان میباشند. این کارخانه یکی از کارخانه های سایش سنگ، با سابقه درخشان در زمینه تولید و فروش انواع ساینده های با کیفیت جهت فرآوری سنگ های اسلب و تایل میباشد.

بسته‌بندی

کلیه محصولات کارخانه سایش سنگ اصفهان با بهترین کیفیت ممکن همراه با گارانتی پس از فروش عرضه میشوند. متخصصان ما در سایش سنگ در صورت نیاز شما نصب لقمه سنگ ها را در محل کارخانه انجام میدهند. لقمه سنگ های گرانیتی معمولا در بسته های 24 تایی عرضه میشود.

شرایط خرید لقمه سنگ‌ها

محصولات شرکت سایش سنگ به صورت تکی و عمده در تمام نقاط کشور به فروش میرسد. کارخانه دارن عزیز که برای اولین بار قصد دارند از محصولات سایش سنگ استفاده کنند میتوانند لقمه سنگ ها را به صورت تک بسته دریافت کنند. پس از تست کیفیت محصول جهت عقد قرارداد اقدام نمایند. در صورت خرید عمده محصولات میتوانید از شرایط و خدمات ویژه نیز استفاده نمایید. جهت اطلاع از شرایط خرید و دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید انواع سنگ ساب ها از طریق شماره های موجود در سایت با متخصصان ما در سایش سنگ تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.
همچنین ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا از آخرین اخبار سایت مطلع شوید.